להלן רשימת המטפלים בקרן לרווחה.

 אזור הצפון
הדר דויטשמןפסיכולוגית רפואית מומחית
קריית טבעון. 054-5725156.
מנוסה בטיפול בחולים במחלות אקוטיות וכרוניות, מלווה שנים רבות חולים ובני משפחותיהם, בפרט חולי מיאלומה נפוצה. עובדת בשנים האחרונות בקליניקה פרטית בקרית טבעון, בקופת חולים מאוחדת וכיועצת לעמותה לחולי קרוהן וקוליטיס. עוסקת בקשר המדעי בין גוף ונפש ועובדת במגוון כלים הכוללים:
CBT, פוקוסינג, מיינדפולנס, קלפים טיפוליים ועוד.
מאמינה בדו שיח גלוי ופתוח עם המטופל במטרה לצמוח לכיוון הרצוי לו ובסופו של יום להקל את הסבל והמצוקה, כדי להגיע לאיכות חיים מיטיבה.
הלל בנימיני מורפסיכולוגית רפואית מומחית
מושב נהלל (עפולה, מגדל העמק, רמת ישי, טבעון והעמקים). 052-4478245. hallelbm@gmail.com.
מנוסה בטיפול חולים אונקולוגיים והמטו-אונקולוגיים בפרט. עבדה במכון ההמטו-אונקולוגי בבי”ח העמק בעפולה וטיפלה במטופלי מיאלומה. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים בגישה אינטגרטיבית המשלבת אוריינטציה דינאמית עם גישות קוגניטיביות התנהגותיות, כולל שימוש בטכניקות גוף-נפש (פסיכו-פיזיולוגיות). מטפלת במורכבויות גוף-נפש, התמודדות עם מחלות כרוניות ואקוטיות, התמודדות עם מצבי משבר, וכן תהליכי שיקום, תוך הערכה של מצב וצרכי המטופל ובני משפחתו בהתבוננות אישית, משפחתית ומערכתית.
חזי יזרעליפסיכולוג רפואי מומחה
נס עמים. 058-6062090.
מנוסה בהתמודדות עם מחלוות, בפרט המטו-אונקולוגיות. פסיכולוג מרפאת הצעירים ומחלקת כימותרפיה באגף האונקולוגי במרכז הרפואי רמב”ם.
מטפל בילדים, נוער ומבוגרים בגישה אינטגרטיבית המשלבת המשגה וטיפול דינמי וטכניקות קוגניטיביות התנהגותיות.
מאמין שניתן ליצור משמעות ותקווה במצבי חיים מורכבים ושואף לשיח טיפולי ייחודי וקרוב עם מטופליו.
מכון ידפתפסיכולוגיות שיקומיות בכירות
רח’ אוסישקין 9, עפולה (בית אסף). יהודית רוכברג – 052-4215591, יפעת נגר – 054-4559736
פסיכולוגיות שיקומיות בכירות, נוירופסיכולוגיות ופסיכואונקולוגיות. מתמחות בלווי חולים אונקולוגים החל משלב האבחנה דרך התמודדות עם המחלה, כולל עיבוד האבל על האובדנים, התארגנות מחדש וחזרה לתפקוד האפשרי ותמיכה במשפחה. כמו כן, מלוות את תהליך ההחלמה והשיקום.
מרק שרמןפסיכולוג במרפאה לאונקולוגיה אינטגרטיבית
זכרון יעקב וחיפה. 052-3242526.
מנחה קבוצות באגודה למלחמה בסרטן. מלמד טיפול פליאטיבי במכון מפרשים ומנהל שרות פסיכולוגיה רפואית בקופת חולים מאוחדת.
מטפל במטופלים ובני משפחה. בעשור אחרון הייתה לי זכות לטפל במטופלים רבים המתמודדים עם מחלת סרטן בכל שלבי המחלה והחלמה. מאמין במניעת סבל לא חיוני, איזון סימפטומים, הפחתת מצוקה רגשית ומסע אל אקטיבציה של מערכת חיסון וניסיון לגייס כל המשאבים לשם החלמה ושיפור איכות חיים. משתמש בגישות שנבדקו מחקרית בפסיכו-אונקולוגיה והוכחו כמועילות כולל גישת סיימונטון ו-9 מפתחות להחלמה.
ענת קדרפסיכולוגית מומחית ופסיכו-אונקולוגית
קרית מוצקין ומושב בצת (ליד נהריה). 052-4848587.
בעלת ניסיון רב בטיפול בחולים אונקולוגים ובני משפחתם, במסגרות שונות, כגון המכון האונקולוגי בבית החולים, הנחיית קבוצות תמיכה במסגרת האגודה למלחמה בסרטן וטיפולים פרטניים בקליניקה פרטית בקרית מוצקין ובמושב בצת. אני מאמינה בחשיבות הקשר שנוצר בטיפול ושואפת לתקשורת “בגובה העיניים” שמאפשרת מקום בטוח לשיתוף, קבלת תמיכה וכלים להתמודדות טובה יותר עם הקשיים.
שי עדימתמחה בפסיכולוגיה רפואית
קיבוץ עין חרוד וקיבוץ חמדיה. 050-6578930.
מתמחה בפסיכולוגיה רפואית במכון למחלות הדם, במרכז הרפואי העמק. משלב בין גישות דינמיות וקוגנטיביות-התנהגותיות כדי להתאים את הטיפול לכל מטופל באופן אישי. רואה חשיבות רבה בהתייחסות לכלל ההיבטים בחיי היום יום של המטופל, כמו המערכת הרפואית, התא המשפחתי, המעגל החברתי, המצב הכלכלי וכן הלאה.
לנה קורץמטפלת מוסמכת למיניות ותפקוד מיני
חסידה 12, דירה 20 זכרון יעקב. 050-2092257
בוגרת אוניברסיטת בר אילן, פסיכוטרפיסטית, בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון, בעלת תואר שני בבריאות נפש קהילתית.
בעלת ניסיון עשיר, מומחית לטיפול מיני באנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות ומחלות סרטן, משברים, גיל המעבר ועוד. מרצה וחוקרת באקדמיה.
מאמינה כי בטיפול יש להתייחס למכלול ההיבטים הרגשיים, הפיזיים והחברתיים בחיי מטופל או בין בני זוג. מסתמכת בטיפול במודל המאפשר אינטגרציה של כלים טיפוליים, בהתאם לצורך.
 אזור השרון
דפנה שדה-טסהעובדת סוציאלית בכירה, תואר שני, MSW, מדריכה, ומרצה
נתניה, קרית השרון, רח’ הרב הרטום 34. מקבלת גם ביד אליהו, תל אביב בימי ב’. 052-8886958. daf.sadeh@gmail.com
מומחית בריאות, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית, פנסיונרית של השרות הסוציאלי במרכז הרפואי ת”א (בי”ח איכילוב). עבדתי במחלקות שונות ובעיקר, בעלת ניסיון של 25 שנים בפסיכואונקולוגיה, פסיכיאטריה, ועוד. מנחה קבוצות/וסדנאות באגודה למלחמה בסרטן, במרכז התמיכה ‘חזקים יחד’. בקליניקה פוגשת כל אדם באשר הוא אדם, ומאמינה בברית האישית שנבנית ונוצרת בין המטפל למטופל.
הילה בצלאלפסיכולוגית שיקומית מתמחה
מושב עין ורד בשרון. 054-8013551.
מטפלת בקליניקה ועובדת במקביל בבית-לוינשטיין. מתוך הניסיון שלי, אני רואה כיצד טיפול פסיכולוגי יכול לסייע רבות בהתמודדות עם מצב רפואי, וזאת תוך התייחסות לקשר בין גוף ונפש. אני מטפלת במגוון של גישות, עם התאמה אישית לאדם ותוך הקשבה לצרכיו ולרצונותיו. מזמינה אותך לפנות ולחשוב ביחד.
 ירושלים והסביבה
דפנה אונגרMA, מאמנת בכירה מומחית לתחום הבריאות
ישוב רבבה (סמוך לאריאל) ותל אביב. 052-3405922. dafna.unger@gmail.com | www.facebook.com/DafnaUnger.co.il
מלווה חולים ובני משפחותיהם לניהול המחלה ולשיפור איכות החיים של כל בני המשפחה
תומר מזורפסיכולוג בהתמחות רפואית
רחוב עמק רפאים, המושבה הגרמנית, ירושלים. 052-8028010. mazor1988@gmail.com
הקליניקה נגישה לתחבורה ציבורית וממוקמת בקומת קרקע. במידת הצורך ניתן לתאם ביקורי בית באיזור ירושלים.מנוסה בייעוץ וטיפול לאנשים המתמודדים עם קשיים גופניים, כגון מחלות, פציעות, אובדנים, כאב וסימפטומים גופניים ללא ממצא רפואי, ונפשיים, כגון דיכאון, טראומה, חרדה ו-OCD. אני מאמין בהתאמת הטיפול לצרכי המטופל ועל כן אני עובד לפי מודל הטיפול האינטגרטיבי, ומשלב חשיבה פסיכו-דינמית עם טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) וטכניקות ממוקדות בקשרי גוף-נפש כמו מדיטצית מיינדפולנס, טכניקות נשימה והרפיה ודמיון מודרך. ניסיוני המקצועי כולל התמחות בפסיכולוגיה רפואית בבי”ח איכילוב במרפאה האונקולוגית ואשפוז אונקולוגי וכירורגי. ביה”ח הדסה עין-כרם  שם עבדתי בתחום העור והגסטרו, ובשנים האחרונות גם בבי”ח משגב לדך עם מגוון התמודדויות רפואיות ובפרט הפרעות בשינה
 תל אביב
איילה נחוםפסיכולוגית רפואית וחינוכית מומחית
רמת אביב הירוקה. 054-5755711.
כיום עוסקת באבחון, ייעוץ וטיפול פסיכולוגי עבור ילדים, מתבגרים ומבוגרים. בנוסף עוסקת בהדרכת הורים. את התמחותי בפסיכולוגיה התחלתי במרכז הרפואי תל אביב ע”ש סוראסקי (איכילוב ודנה), במקביל להתמחות בשירות הפסיכולוגי החינוכי בעיריית תל אביב.
בטיפולים אני משלבת גישות שונות: טיפול דינמי, טיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT), טיפול במשחק, קלפים טיפוליים וטכניקות לעבודה עם הגוף: הרפיה, נשימות ודמיון מודרך. שילוב ההתמחויות אפשר לי להרחיב את נקודת המבט על מצבי בריאות וחולי, וסייע לי ברכישת ידע וניסיון רב בתחום הטיפול, ליווי משפחות במצבי משבר וחולי, טיפול במצבי חרדה, פחדים, מצבים פסיכו-סומאטים, קשיים יומיומיים ועוד.
יניב רייףפסיכולוג לקראת סיום התמחות בפסיכולוגיה שיקומית
רחוב בוני העיר 9, תל אביב. 052-8879694.
מטפל במסגרת מרכז השיקום בבית החולים שיבא תל השומר ובקליניקה פרטית בתל אביב. ניסיון רב בעבודה עם חולים אונקולוגיים, במסגרת הצוות הפסיכולוגי במכון האונקולוגי ובמסגרת המרפאה הפסיכולוגית בשיקום, הן במסגרת פרטנית והן קבוצתית. מטפל בגישה פסיכודינמית תוך שילוב כלים קוגניטיביים התנהגותיים, בהתאם לצורכי המטופל. בעל ניסיון בטיפול בהפרעות חרדה, פוסט טראומה, דיכאון, אבל ואובדן, והתמודדות עם מחלות כרוניות ונכות.
יותם בן שץפסיכולוג שיקומי מומחה ונוירופסיכולוג
ריינס 18 (בית הרופאים) ובלוך 34, תל אביב. 050-7579515
הגישה הטיפולית שמנחה אותי היא גישה אינטגרטיבית, המשלבת ראייה דינאמית, שמטרתה לחקור ולהבין תהליכים לא מודעים בעולמו הפנימי של המטופל,  לצד ראייה קוגניטיבית-התנהגותית, שמטרתה לסייע בהפחתת מצוקה באופן ממוקד. כפסיכולוג שיקומי אני שם דגש רב על יחסי הגומלין שבין הגוף והנפש ועל חוויית ה”כאן ועכשיו”.
הטיפול הפסיכולוגי מאפשר להכיר וללמוד את היכולות והקשיים שיש בכל אחד ואחת מאתנו, וכן מסייע להגדיל את מרחב החופש, הבחירה והפעולה. מתוך המרחב הזה אני מאמין שניתן לחיות חיים מלאים, עשירים ומשמעותיים, גם נוכח אתגרים ומצבי חיים מורכבים.
נעמי שמילפסיכולוגית קלינית מומחית ופסיכולוגית חינוכית מדריכה
רח’ קהילת קובנה 15, ת”א. 054-2360300. naomi.schmil@gmail.co
אני מאמינה בסיוע כוחות הנפש להחלמת הגוף ממחלה, והפיכת המשבר לנקודת מוצא למפנה ולצמיחה. העבודה בשירות הציבורי במשך שנים רבות (שירות פסיכולוגי-חינוכי, מרפאה לבריאות הנפש, בי”ח פסיכיאטרי) ובקליניקה פרטית, אפשרו לי לרכוש ניסיון, להתמחות ולהתמקצע בטיפול במבוגרים ובילדים, בהדרכת הורים ובהתערבות במצבי לחץ ומשבר. אני מציעה טיפול המותאם לאדם, לשלב החיים ולשלב המחלה, בהם הוא נמצא: טיפול ממוקד, טיפול ממושך יותר ואף פגישת התייעצות.
הטיפול בגישה דינמית או בגישת  CBT ומיינדפולנס. כל אלה מתוך גישה הכוללת את מעגלי התמיכה של האדם: משפחה, מלווים וחברים ושיתוף פעולה עם הצוות הרפואי.
ענת לויןעובדת סוציאלית
ניסים אלוני 3 דירה 1805 תל אביב. 052-2508731.
פסיכוטרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית. בעלת נסיון רב בטיפול וליווי חולים ובני משפחה בתהליך גילוי המחלה,התמודדות עם טיפולים והתקדמות המחלה. בעלת יכולת מקצועית גבוהה  ויכולת לתת ארגז כלים ומיומנויות להתמודדות יומיומית עם מצבי חרדה, מצבי רוח, דכאון ותמיכה רגשית מותאמת. הקליניקה בתל אביב עם חניה ונגישות.
 אזור המרכז
אלי ססוברפסיכולוג בהתמחות קלינית. טיפול בנוער, מבוגרים והדרכות הורים
אלוף שמחוני 8, בני ברק (סמוך למרום נווה בר”ג). 054-7538707.
אני מטפל במגוון מצוקות וקשיים. דכאון, חרדה, תחושת דכדוך או ייאוש, התמודדות עם מחלות, אירועים או מצבים טראומטיים ומסכני חיים. הטיפול מיועד עבור המתמודד עצמו, בן משפחה, או הורים הזקוקים לייעוץ והדרכה.
יהודית רוכברגפסיכולוגית שיקומית בכירה, נוירופסיכולוגית ומומחית בפסיכואונקולוגיה ושיקום
זליונסקי 5 כפר סבא. 052-4215591.
מתמחה  בלווי חולים אונקולוגים החל משלב האבחנה דרך התמודדות עם המחלה, כולל עבוד האבל על האבדנים, התארגנות מחדש וחזרה לתפקוד האפשרי ותמיכה במשפחה. כמו כן מלווה את תהליך ההחלמה והשיקום.
יעלה קיילרעובדת סוציאלית
רעננה. yaellakailler@gmail.com .052-8589888 | פייסבוק: יעלה קיילר – אימון לחיים איכותיים במצבי חולי.
אני עובדת סוציאלית בהשכלתי, בוגרת ביה”ס גומא להכשרת מאמנים, וקורס בהתמודדות עם מצבי חולי כרוני מטעם הקרן ע”ש רות ורובל.
אני עוזרת לאנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות ולבני משפחותיהם, להתנהל עם המחלה ולהשיג איכות חיים משמעותית. למצוא את המשאבים והכוחות הפנימיים כדי להחזיר את התקווה ותחושת השליטה בחיים. אני מקבלת בקליניקה ברעננה אך מגיעה גם לבית המתאמן במידה וקיימת בעיית ניידות. כמו כן, ניתן לקיים “פגישה וירטואלית” באמצעות סקייפ, זום או כל אפליקציה אחרת.
לירון פאוקרבעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ורפואית, פסיכולוגית קלינית מומחית
רמת גן. 052-8732440
לאחר סיום ההתמחות הקלינית עבדתי כשלוש שנים במחלקה ההמטואונקולוגית. העבודה כללה טיפולי פסיכותרפיה פרטנית, במסגרת האשפוז ובמסגרת המרפאה, ולקיחת חלק ממערך הטיפול התומך של המכון ההמטולוגי. כיום עובדת במרפאה לבריאות הנפש בפתח תקווה ובקליניקה פרטית ברמת גן.
יש לי ניסיון בטיפול במצבים של חרדה, פוסט טראומה, דיכאון, אבל ואובדן, משברים סביב שינויים בחיים והתמודדות עם מצוקות נפשיות הנגרמות עקב מחלה פיזית. אני מאמינה בשימוש במודל של טיפול אינטגרטיבי ומשלבת הבנה וחשיבה דינמית עם גישות של CBT, גל שלישי, כגון ACT ומיינדפולנס.
עירית לוין מרקוביץ’פסיכולוגית שיקומית מומחית
רחוב הנגיד, הרצליה. 054-4648757
מנוסה בטיפול ארוך טווח וגם בהתערבויות ממוקדות וקצרות מועד, במגוון קשיים הכוללים התמודדות עם מחלה ממושכת, פרוצדורות רפואיות, טראומה, חרדה, דיכאון, נכות, אבל ואובדן. כפסיכולוגית שיקומית אני מרבה לעסוק ביחסי הגומלין בין הגוף לנפש ומשלבת בטיפול חקירה והבנה של עולמו הפנימי של המטופל, לצד טכניקות קוגניטיביות-התנהגותיות שמטרתן לסייע בהפחתת מצוקה באופן ממוקד.
הקליניקה נגישה, עם מעלית וקרובה לתחבורה ציבורית וחניונים.
פטריסיה מן בוטבולפסיכולוגית רפואית מומחית, מורשת להפנוט
אהרוני 5, רחובות. 050-3351622
חברת ועד האגודה הישראלית לפסיכוסומטיקה. מנהלת המרפאה לפסיכולוגיה רפואית של מכון דרכים אשר משלב טיפול, הדרכה והכשרת בפסיכולוגיה רפואית. הטיפול ניתן לאוכלוסייה מגוונת, ילדים, נוער ומבוגרים המתמודדים עם מחלות אקוטיות וכרוניות (כולל בני משפחה – Caregivers). הגישה הטיפולית הינה אינטגרטיבית ומשלבת טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) טכניקות פסיכופיזיולוגיות וטיפול דינאמי.
 דרום
דוד מעוז ישראלפסיכולוג רפואי מומחה
טרומפלדור 3, העיר העתיקה, באר שבע. 054-2555668.
מציע טיפול פסיכולוגי-רפואי לאנשים המתמודדים עם קבלת אבחנה של מחלה כרונית ומתמודדים עם השלכותיה הרגשיות והגופניות. משלב בטיפול התערבויות בשיטות גוף-נפש כגון מיינדפולנס והיפנוזה רפואית במטרה לסייע בניהול חרדה ומצב רוח ירוד, כאב גופני ותופעות הלוואי של הטיפולים הרפואיים. מוקד מרכזי בטיפול הינו סיוע לאדם החולה להפוך את ההתמודדות עם המחלה להזדמנות לגדילה וצמיחה, איתור והעצמה של גורמים בחיים המעניקים לו תחושת חוסן, ובעיקר הגברת תחושת המשמעות בחייו לצד ההתמודדות עם המחלה ואולי אף בזכותה. בעל ניסיון רב עם אנשים המתמודדים עם מחלות אונקולוגיות והמטו-אונקולוגיות, בכל שלבי המחלה.
בקליניקה מקום חנייה נוח. ניתן גם להשאיר הודעה טלפונית.
רעות חתוכהפסיכולוגית רפואית
אסף שמחוני, באר שבע. 052-3402959
בעלת ניסיון במקרים הקשורים ליחסי גוף נפש, מצבים פסיכוסומטיים ומחלות מוחמרות סטרס, פגיעות גופניות, כאב כרוני, חרדה, דיכאון, טראומה ועוד. גישתי היא אינטגרטיבית, אני לומדת את המטופל ומתאימה עבורו את שיטת הטיפול. הטיפול יכול לכלול טכניקות מגוונות: דינמיות, אקזיסטנציאליות, קוגניטיביות-התנהגותיות (כמו ACT ו-CBT), בשילוב של טכניקות פסיכו-פיזיולוגיות (היפנוזה, הרפיות, דמיון מודרך ועוד). כחלק מתהליך ההערכה אני לומדת מהו הטיפול המתאים ביותר עבור המטופל הספציפי ולעיתים משלבת בין כמה טכניקות. אני מאמינה כי באמצעות קשר טיפולי טוב וקשוב, יכול המטופל להשיג הטבה נפשית וגופנית משמעותית.
תחנה פסיכולוגית קהילתית-חבל אילותהתחנה הפסיכולוגית קהילתית בחבל אילות פועלת כמוסד ללא כוונות רווח, לרווחת תושבי האזור, פרטים נוספים בטלפון: 08-6355860
או בעמוד האינטרנט: https://www.eilot.org.il/psychological-station/
 טיפול בזום
ליהיא פרלמן-נחוםפסיכולוגית בהתמחות קלינית
054-4640491. lihi.nahum@gmail.com
מלווה חולים ומחלימים מסרטן ומלוויהם. בעלת ניסיון בשיפור הרווחה הנפשית והיחסים עם מערכות התמיכה בתהליך ההחלמה.