הטבות

חברי עמותת אמ”ן זכאים ליהנות מעזרה במימון טיפולים רגשיים וטיפולי שיניים. כמו כן הם יכולים ליהנות מפוליסות ביטוח רפואי לנסיעות לחו”ל במחיר מופחת, הסדרי שכר טרחה נוחים לצורך קבלת יעוץ משפטי ועזרה בהתנהלות מול הביטוח הלאומי.

מחקרים קליניים בהתאמה אישית

כלי ייחודי שמאתר עבורך את המחקרים הקליניים הרלוונטיים למצבך הרפואי. הכלי מבוסס על מאגר מחקרים קליניים ייעודי למתמודדים ולמתמודדות עם מיאלומה נפוצה.
איך זה עובד? ממלאים שאלון רפואי קצר ואחריו מקבלים את רשימת המחקרים הקליניים הרלוונטיים, בהתאמה למצב הרפואי. כל המידע נשמר בסודיות ולא מועבר לשום גורם אחר, אלא אם ביקשת ולאחר אישורך.

מילוי השאלון ואיתור מחקרים קליניים בהתאמה אישית – בלחיצה כאן.

פרויקט חיבו”ק – ליווי ועזרה מסטודנטים למקצועות הבריאות

בשיתוף פעולה עם עמותת רות ורובל, ניתן לקבל ליווי של סטודנטים וסטודנטיות למקצועות הרפואה אצלך בבית. הליווי יינתן באופן קבוע ויכלול אוזן קשבת וחברות, סיוע במילוי טפסים לטובת מימוש זכויות, עזרה בהנגשת שירותים, סיוע טכנולוגי בטלפון ובמחשב – הכל בהתאם לצרכים שלך, ללא תשלום.

רוצה להירשם לקבלת השירות? פרטים מלאים והרשמה כאן.

השתתפות במימון טיפולים רגשיים

קרן הרווחה על שם יצחק אדליסט משתתפת במימון טיפולים בתחום הרגשי / נפשי למטופל או לבן משפחה מדרגה ראשונה.
זאת מתוך היכרות עם החרדה, הבלבול והקושי הרגשי שחווים המתמודדים עם מיאלומה, מיד לאחר קבלת הידיעה וכן בהמשך. ויותר מכך, מתוך הבנת החשיבות שיש לחוסן הנפשי ולהקטנת מתחים על איכות החיים ושגרת החיים לצד המיאלומה.

לנהלי הקרן, לפרטים נוספים ולקבלת ההטבה לחצו כאן.
כל המידע נשמר בסודיות ולא מועבר לשום גורם אחר.

השתתפות במימון טיפולי שיניים

עמותת אמ”ן בסיוע הקרן ע”ש יוסף וקריסטינה קסירר מעניקה לעמיתים תמיכה כספית למימון טיפולי שיניים שאינם ממומנים על ידי קופות החולים, או שממומנים חלקית, הכל בהתאם לתנאי התכנית.
ניתן לבחור רופא מתוך רשימת רופאים מוסמכים שנמצאו מתאימים על ידי העמותה לחילופין ניתן לפנות לקבלת טיפול במרפאות פה ולסת במרכזים הרפואיים.

לתנאי התכנית ופרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

ביטוחי נסיעות, בריאות ומשכנתה

עמיתי אמ”ן ובני משפחותיהם זכאים להטבות ברכישת ביטוח נסיעות, בריאות או משכנתה בסוכנויות הביטוח מדנס ונחלים.
לפרטים נוספים ולקבלת ההטבות לחצו כאן.

ליווי לניהול מחלה בהיבטים תפעוליים ובירוקרטיים

שיתוף פעולה בין עמותת אמ”ן לחברת Take care,  מקנה לעמיתים ליווי של 3 חודשים מול כל הגורמים הרגולטוריים: מערכת בריאות ציבורית, קופות חולים, ביטוח לאומי, משרדי ממשלה, שלטון מקומי, רשויות המס, ביטוחים פרטיים (בריאות, סיעוד, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה) ועוד.

מספר השוברים מוגבל. כל הקודם זוכה. לפרטים נוספים ולמימוש ההטבה, לחצו כאן.

עזרה בהתנהלות מול הביטוח הלאומי

מתנדבת בעמותה, הגב’ שרה סנדטש, שמתנדבת גם בביטוח הלאומי, מסייעת לעמיתי אמ”ן בהתמצאות בזכויות מול ביטוח לאומי, בהגשת טפסים ובעצה.
לפניה לגב’ סנדטש –  054-4561212.