שרותים בהתאמה אישית

הטבות

חברי עמותת אמ”ן זכאים ליהנות מעזרה במימון טיפולים רגשיים וטיפולי שיניים. כמו כן הם יכולים ליהנות מפוליסות ביטוח רפואי לנסיעות לחו”ל במחיר מופחת, הסדרי שכר טרחה נוחים לצורך קבלת יעוץ משפטי ועזרה בהתנהלות מול הביטוח הלאומי.

מחקרים קליניים בהתאמה אישית

כלי ייחודי שמאתר עבורך את המחקרים הקליניים הרלוונטיים למצבך הרפואי. הכלי מבוסס על מאגר מחקרים קליניים ייעודי למתמודדים ולמתמודדות עם מיאלומה נפוצה.
איך זה עובד? ממלאים שאלון רפואי קצר ואחריו מקבלים את רשימת המחקרים הקליניים הרלוונטיים, בהתאמה למצב הרפואי. כל המידע נשמר בסודיות ולא מועבר לשום גורם אחר, אלא אם ביקשת ולאחר אישורך.

מילוי השאלון ואיתור מחקרים קליניים בהתאמה אישית – בלחיצה כאן.

מימוש זכויות

שיתוף פעולה בין עמותת אמ”ן לחברת Take care,  מאפשר לך לקבל את רשימת הזכויות המגיעות לך באופן אישי, בהתאם למצב האישי שלך. קבלת רשימת הזכויות, בלחיצה כאן.

בנוסף, באפשרותך לקבל ליווי למימוש הזכויות מול כל הגורמים הרגולטוריים: מערכת בריאות ציבורית, קופות חולים, ביטוח לאומי, משרדי ממשלה, שלטון מקומי, רשויות המס, ביטוחים פרטיים (בריאות, סיעוד, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה) ועוד. הזכאות לליווי הנה למשך תקופה של 3 חודשים.

לפרטים נוספים ולמימוש ההטבה, לחצו כאן.

התייעצות עם רופא המטולוג

פורום עם הרופאים ההמטולוגיים שלנו מאפשר לשאול שאלות רפואיות ולקבל מענה בתוך 24 שעות. השאלות והתשובות פתוחות לצפייה של כל משתתפי הפורום. להצטרפות לפורום, לחצו כאן.

השתתפות במימון טיפולים רגשיים

קרן הרווחה על שם יצחק אדליסט משתתפת במימון טיפולים בתחום הרגשי / נפשי למטופל או לבן משפחה מדרגה ראשונה.
זאת מתוך היכרות עם החרדה, הבלבול והקושי הרגשי שחווים המתמודדים עם מיאלומה, מיד לאחר קבלת הידיעה וכן בהמשך. ויותר מכך, מתוך הבנת החשיבות שיש לחוסן הנפשי ולהקטנת מתחים על איכות החיים ושגרת החיים לצד המיאלומה.

לנהלי הקרן, לפרטים נוספים ולקבלת ההטבה לחצו כאן.
כל המידע נשמר בסודיות ולא מועבר לשום גורם אחר.

השתתפות במימון טיפולי שיניים

עמותת אמ”ן בסיוע הקרן ע”ש יוסף וקריסטינה קסירר מעניקה לעמיתים תמיכה כספית למימון טיפולי שיניים שאינם ממומנים על ידי קופות החולים, או שממומנים חלקית, הכל בהתאם לתנאי התכנית.
ניתן לבחור רופא מתוך רשימת רופאים מוסמכים שנמצאו מתאימים על ידי העמותה לחילופין ניתן לפנות לקבלת טיפול במרפאות פה ולסת במרכזים הרפואיים.

לתנאי התכנית ופרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

ביטוחי נסיעות, בריאות ומשכנתה

עמיתי אמ”ן ובני משפחותיהם זכאים להטבות ברכישת ביטוח נסיעות, בריאות או משכנתה בסוכנויות הביטוח מדנס ונחלים.
לפרטים נוספים ולקבלת ההטבות לחצו כאן.