מדברים מיאלומה – סדרת סרטונים

בסדרת סרטונים מיוחדת שהופקה על ידי אמ”ן בשיתוף עם חברת ‘יאנסן’, תוכלו למצוא שיחות בין עמיתים לאנשי מקצוע בתחומים שמעסיקים אותנו.

התמודדות עם כאב – חמדה גיורא מראיינת את ד”ר שירלי ינאי

ד”ר שירלי ינאי, מומחית ברפואה פנימית ופליאטיבית במרכז הרפואי רבין, וחמדה גיורא, מתמודדת עם מיאלומה, מדברות על נושא הכאב ודרכי התמודדות עמו. התמודדות עם מיאלומה נפוצה כרוכה באתגרים שונים, אחד מהם הוא ההתמודדות עם כאב. חלק מהמטופלים עלולים לסבול מכאבים שיכולים לנבוע מהמחלה עצמה, שגורמת לעצם להיות דקיקה ופריכה וכתוצאה מכך לשברים פתולוגיים.

צפו בפרק בלחיצה >> כאן

חזרה לשגרה – אביבית ברק מראיינת את גיא תבורי

חזרה לשגרה או התמודדות עם תקופת שיקום ממחלה מלווה באתגרים שונים. בפרק הבא בסדרה “מדברים מיאלומה”, גיא תבורי, עובד סוציאלי ממרפאת מחלימים במרכז הרפואי תל-אביב ע”ש סוראסקי, ואביבית ברק מתמודדת עם מיאלומה, מדברים על חזרה לשגרה ותקופת השיקום, חזרה נכונה ומדורגת לעבודה, והחשש מהישנות המחלה.

צפו בפרק בלחיצה >> כאן

מערכות יחסים – אביבית ברק מראיינת את גיא תבורי

בפרק הבא בסדרה “מדברים מיאלומה”, גיא תבורי, עובד סוציאלי ממרפאת מחלימים במרכז הרפואי תל-אביב ע”ש סוראסקי, ואביבית ברק מתמודדת עם מיאלומה, מדברים על מערכות יחסים בין בני המשפחה למטופלים ופערים שנוצרים וכיצד ניתן לצמצם את הפערים האלו בתקופות שונות.

צפו בפרק בלחיצה >> כאן

זכויות רפואיות – מיקי יוז מראיין את עידית טמיר

אילו זכויות מגיעות לנו מביטוח לאומי? איך מקבלים זכאות לקצבת נכות? אילו זכויות רפואיות מגיעות לאחר גיל פרישה? מי זכאי לפטור ממס הכנסה?
מיקי יוז, מתמודד מיאלומה וחבר ועד אמ”ן נפגש עם עידית טמיר, מנהלת מידע ושירות בחברת TAKE CARE כדי לדבר מיאלומה ולשאול את כל השאלות החשובות על הזכויות הרפואיות המגיעות לנו.

צפו בפרק בלחיצה >> כאן

שירות איתור זכויות מותאמות אישית בלחיצה >> כאן

אם כבר מיאלומה – עדיף לעבור את זה ביחד

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לאמ”ן,
להתחבר לקהילה תומכת
וליהנות מהטבות מגוונות.

בודק...