פרסומים

ערכת מידע למטופל

‘ערכה למטופל’ שהוכנה על ידי עמותת אמ”ן עומדת לרשותו של מי שאובחן לאחרונה במיאלומה נפוצה ולבני המשפחה המלווים. הערכה כוללת: חוברת מידע רפואי, חוברת לבני משפחה מטפלים השותפים לחיים עם מיאלומה, כרטיס למטופל ומידע לגבי הטבות ופעילויות אמ”ן.

ניתן לקבל את הערכה מאחיות המחלקות ההמטולוגיות בבתי החולים. במידה ואתם נתקלים בקושי כלשהו בקבלת הערכה, אתם מוזמנים  ליצור עמנו קשר ולקבל את כל החומר. לחצו כאן.

 

חוברת מידע רפואי

חוברת המרכזת מידע רפואי רלוונטי ועדכני למועד פרסומה (מהדורות חדשות מתעדכנות מעת לעת). במסגרת החוברת ניתן למצוא מידע על אבחון המחלה, מהי מיאלומה בכלל, סוגי הטיפולים ושלבי הטיפול השונים, מידע על התרופות ועל תופעות הלוואי ועוד. ניתן לשוב ולעיין בחוברת בכל עת ולמצוא בה מידע רלוונטי לשלב שעמו אתם מתמודדים כרגע.

ניתן לדפדף או להדפיס חוברת כאן

כרטיס למטופל

בשיתוף עם איגוד ההמטולוגים יצרנו כרטיס למטופל ובו הנחיות לחולי מיאלומה נפוצה – בעברית ובאנגלית. לעיון בהנחיות ראו עצות שימושיות. אנו ממליצים לכל חולה מיאלומה לשאת את הכרטיס עימם ולהראות אותו בכל מקרה בו נזקקים לטיפול רפואי. הכרטיס מופיע בערכה למטופל. בנוסף, ניתן לקבלו בעמותת אמ”ן, ללא תשלום. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הכרטיס, ליצירת קשר לחצו כאן.

 

 
חוברת למלווה – בני משפחה מטפלים שותפים לחיים עם מיאלומה

החוברת עוסקת בהתמודדות של בני המשפחה המטפלים עם מציאות החיים החדשה, כשותפים לחיים עם מיאלומה. במסגרת החוברת כלים שיכולים לסייע בניהול אורח החיים עם המחלה, על מנת לאפשר גם לכם לחיות טוב עם מיאלומה. החוברת היא הזדמנות עבורנו להוקיר תודה!

ניתן לדפדף או להדפיס בחוברת כאן