סיכום כנס מיאלומה נפוצה בבית חולים ‘העמק’

בתאריך 6.5.2015 קיימנו לראשונה כנס מיאלומה נפוצה בשיתוף עם המחלקה ההמטולוגית במרכז הרפואי ‘העמק’ בעפולה. בכנס השתתפו כ- 70 איש בהם בעיקר חולים המטופלים במחלקה ההמטולוגית ובני משפחותיהם. במהלך הכנס התקיימו שלוש הרצאות, שתרומתן רבה לכל מי שמתמודד עם המחלה, ובפרט למי שנמצא בתחילת דרכו מול המחלה, היות שהן היו מאוד ברורות ומסבירות.

ההרצאה הראשונה עסקה בהיכרות עם המחלה ודרכי הטיפול בה. ההרצאה הועברה על ידי ד”ר יבגני צ’ובר, מנהל בנק הדם במרכז הרפואי ‘העמק’. לצפייה במצגת ההרצאה לחץ כאן

ההרצאה השנייה עסקה בנושא ההתמודדות עם הכאב. ההרצאה הועברה על ידי דנה לב לחובצקי, אחות מתאמת טיפול בכאב במרכז הרפואי ‘העמק’. לצפייה במצגת ההרצאה לחץ כאן.

ההרצאה השלישית עסקה במחקרים קליניים – מהם, מה הערך המוסף שלהם, מה המשמעויות מבחינת המשתתפים במחקרים. ההרצאה הועברה על ידי ד”ר אריאל אביב, מנהל המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי ‘העמק’. לצפייה במצגת ההרצאה לחץ כאן.

לאחר ההרצאות התקיים פאנל בו ניתן מענה לשאלות מהקהל, ולסיום נהנו המשתתפים מהרצאתה של ד”ר דינה איזן בנושא ‘בריאות אופטימית’. דינה כהרגלה היתה מצחיקה במיוחד והקהל צחק ונהנה.

בתום הכנס קיבלנו משובים מצוינים מהמשתתפים, ואלו הובילו גם להרשמה של 10 חברים נוספים לעמותה, מאזור עפולה.

נמשיך ונפעל לקיום כנסים נוספים בבתי החולים ברחבי הארץ.

כנס מיאלומה נפוצה במרכז הרפואי 'העמק'    Amen 101

Amen 051     Amen 041     Amen 050