מפגש לזכרו של מתי רביב ז”ל

ב- 15.6.2015, קיימנו מפגש לזכרו של מתי רביב ז”ל, חבר בוועד המנהל של עמותת אמ”ן וממקימיה. במפגש נכחו כ- 70 איש: בני משפחה, חברים ועמיתי אמ”ן שמתי נגע בחייהם ובאו לספר ולשתף אודות הקשר שלהם וזיכרונותיהם עם מתי.

מתי פעל בעמותה במסירות אין קץ והיה כתף חמה ותומכת לכל חולה מיאלומה באשר הוא. במהלך הערב לזכרו הורגשה האהבה הרבה שהמשתתפים חשו כלפיו ואכן, מתי, שהיה ידוע באהבה ובהכלה שהעניק למשפחתו, לחבריו ולכל חולה שהיה זקוק לכך, קיבל בערב זה אהבה מלא החופן.

מתי חלה במיאלומה לפני כ- 20 שנים, בימים שבהם המיאלומה נחשבה ל”מחלה יתומה”. למרות זאת, הוא זכה לחיים מלאים ופעילים עם המחלה במשך שנים רבות, והמשיך להתפתח, לטפח תחביבים ולטפח קשרי חברות ומשפחה.

רותי מעייני, עמיתת אמ”ן שהפכה למורתו של מתי בנגינה בנבל, השמיעה מספר יצירות.
סרטון מימיה הראשונים של העמותה הוקרן במהלך האירוע והוא מביא לידי ביטוי את העשייה המיוחדת של מקימי העמותה, ומתי ביניהם, אשר בזכותם הפכה עמותת אמ”ן בתוך זמן קצר מעמותה קטנה לארגון חולים חזק ומשפיע, ראשון מסוגו, המהווה דוגמה לכל עמותות החולים בארץ. לצפייה בסרטון, לחצו כאן.

בשנת 2013, כתב מתי מסמך מרגש וחשוב, אודות התמודדותו עם המחלה. הוא קרא למסמך ‘מיומנו של שורד’, ואכן כמי שצלח 20 שנה עם המחלה, מגילויה בשנת 1994 ועד שנת 2014, הוא היה שורד שהיווה דוגמה לעמיתי אמ”ן הנמצאים בשלבים שונים של מחלתם. לקריאה לחצו כאן.