לחיות עם מיאלומה – מדריך דיגיטלי

המדריך לחיים עם מיאלומה מספק מענה להתלבטויות, לשאלות ולחוסר הוודאות, המאפיינים כל אחד משלבי המחלה – תקופת האבחון, תקופת הטיפולים ותקופות ההפוגה. המדריך מנחה איך ומתי לממש זכויות ומספק גם כתף וכלים לבני המשפחה המלווים. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהידע הרב שבמדריך כאן

למה בכלל יצרנו את המדריך לחיים עם מיאלומה?

מיאלומה נפוצה הופכת בהדרגה למחלה שניתן לחיות איתה שנים רבות, להמשיך לנהל חיי משפחה, קריירה וחברה. כל זה לצד ניהול המחלה, טיפולים ומעקב רפואי. החיים עם מיאלומה במשך שנים רבות מחייבים הסתגלות והתאמת אורח החיים של המטופל עצמו ושל הסביבה הקרובה. מרגע קבלת הבשורה, שבה “השמיים נופלים”, דרך האבחון, הטיפולים ועד להשגת ההפוגה המיוחלת, אנחנו חווים מציאות חדשה וקשת של רגשות. 

כמתמודדים ותיקים עם מיאולמה, אנחנו יודעים מה זה לחיות איתה. כולנו מכירים את תחושות הפחד, הבלבול והחרדה  הראשוניים, הנלווים להבנה שהחיים השתנו לתמיד. גם אנחנו חווינו את הצורך לקבל החלטות בנושאים שהיו זרים לנו, בלי כל הכנה מוקדמת ובתוך כל זאת להמשיך ולקיים שגרת חיים במשפחה ובעבודה. אנחנו זוכרים שלא תמיד ידענו מה הזכויות שלנו ואיך לממש אותן, איך כדאי להתנהג, מה לספר, למי ומתי.

אנחנו גם יודעים שעם הזמן, המיאלומה הופכת לחלק מהחיים וניתן לחיות איתה, ואפילו לחיות טוב. המדריך הדיגיטלי, בו ניתן לעיין כאן, הוא כלי עבור כל אחד ואחד מאיתנו, כדי לחיות טוב יותר עם המיאלומה, וכדי לא להיות לבד. 

אנחנו מזמינים אתכם לעיין במדריך כעת, ולשוב אליו בכל עת שתזדקקו לעצה, כיוון, מחשבה או בדיקה של זכות כזו או אחרת שאולי מגיעה לכם. הזמינו גם את בני המשפחה לעיין במדריך.

אגב, אם יש לכם שאלה, נושא שחסר לכם, או הצעה לשיפור – נשמח מאוד לשמוע! תוכלו להגיב בתוך פרקי המדריך או ליצור עמנו קשר כאן

כל מה שרצית לדעת על חיים עם מיאלומה