הכנס השנתי של אמ”ן

הכנס השנתי הפך לאירוע מרגש וחשוב שמושך אליו משתתפים רבים: חולים, בני משפחות ומלווים, רופאים, חוקרים, אחיות, עובדים סוציאליים, חברי צוותים סיעודיים, נציגי חברות תרופות. באווירה בלתי אמצעית ונעימה ניתנת, למתמודדים עם מיאלומה, הזדמנות להעשיר את הידע ולהתעדכן בחידושים ובמגמות בטיפול ובמחקר ולשמוע על פעילות העמותה בשנה החולפת ועל התכניות לשנה הבאה. במסגרת הכנס נערכות סדנאות המפגישות חולים עם הצוותים המטפלים להעמקת ההבנה. בין ההרצאות הפורמליות, המשתתפים נהנים ממפגש חברי ומכיבוד קל .

 זו גם הזדמנות להרים תרומה לעמותה על מנת לאפשר את המשך הפעילות.

מידע על מועד הכנס השנתי והתכנית מופיע ב”דף הבית” של האתר במדור “אירועים וכנסים”  בסמוך למועד הכנס.

נשמח להתראות בכנס הבא!!!

 

מפגש זום- אמ”ן חוגגת 15 8.5.2020

בחודש מאי השנה, תכננו לערוך כנס שנתי חגיגי. בשל אילוצי הקורונה, הכנס נדחה  ל 23/10/2020

במקום הכנס, חגגנו בתאריך המיועד, יום הולדת 15 לאמ”ן, מפגש זום,

עם הרצאה של ד”ר משה (מושי) גת  יו”ר הקבוצה הישראלית למיאלומה, אשר העביר הרצאה בנושא המערכת החיסונית.

לצפייה לחצו כאן

הכנס השנתי ה- 14 מאי 2019

הכנס השנתי ה- 14 של אמ”ן התקיים ב- 24.5.2019 באוניברסיטת תל אביב, בנוכחות עמיתים, בני משפחה, רופאים, חוקרים ומתנדבים. 

רופאינו היטיבו לשתף בכנס במידע רפואי שהונגש לכל מי שהמיאלומה נגעה בחייו. החל מטכנולוגיית CART, דרך מגוון הטיפולים החדשים הנוספים, הדרך למחקרים קליניים וההתמודדות עם תופעות לוואי. 

ניתן לצפות בהרצאות במלואן כאן

 

 

הכנס השנתי ה- 13 יוני 2018

הכנס השנתי ה- 13 של עמותת אמ”ן התקיים ב- 1.6.2018 באוניברסיטת תל אביב, וחתם את אירועי חודש המודעות למיאלומה נפוצה. בכנס נכחו כ- 500 משתתפים שהגיעו מכל רחבי הארץ, עמיתים ובני משפחותיהם, רופאים, חוקרים ומתנדבים. 

הכנס התקיים הפעם במתכונת של הרצאות קצרות. חלק מההרצאות ניתנו על ידי מיטב רופאינו, בנושאים שמעסיקים אותנו בהתמודדות היום יום עם המחלה. חלק מההרצאות עסקו בנושאים משיקים, הקשורים לחיים עם מיאלומה;

אנו מודים לכל משתתפי הכנס, לרופאים, לחוקרים ולמתנדבים שלקחו חלק באירוע.

להמשך קריאה אודות הכנס השנתי ולצפייה בתמונות ובקטעי הווידאו, לחצו כאן.

הכנס השנתי ה- 12 מאי 2017

הכנס השנתי ה- 12 של עמותת אמ”ן התקיים ב- 12.5.2017 בעיצומו של חודש המודעות למיאלומה נפוצה. את הכנס פקדו כ- 600 משתתפים מכל רחבי הארץ, עמיתים ובני משפחותיהם, רופאים, חוקרים ומתנדבים.

האווירה בכנס הייתה מעצימה, הועלו נושאים רבים שעל הפרק, ניתן מענה לשאלות המשתתפים וניתנו לנו כלים לדרך.

אנו מודים לכל משתתפי הכנס, לרופאים, לחוקרים ולמתנדבים שלקחו חלק באירוע וכמובן למכון ויצמן למדע שמארח אותנו מידי שנה.

להמשך קריאה אודות הכנס השנתי ולצפייה בתמונות ובקטעי הווידאו, לחצו כאן.

הכנס השנתי ה- 11 מאי 2016

הכנס השנתי ה- 11 של אמ”ן התקיים ב- 20.5.2016. עם נוכחות גבוהה של כ- 500 עמיתים מכל הארץ, ובעיקר עם מורל גבוה. האווירה היתה של שותפות ו’חברות לדרך’.

בכנס השנה ניתן דגש מהותי לנושאי הרפואה המשלימה והדרכים העומדות בפנינו לטובת חיזוק הגוף והנפש כתמיכה בטיפולים ובגוף המתמודד עם מחלה.

תודה לכל המשתתפים, לרופאים ולחוקרים שלקחו חלק ולמכון ויצמן שמארח אותנו בקביעות.

להמשך קריאה אודות הכנס השנתי, סיכומי הרצאות וצפייה בקטעי וידאו לחצו כאן.

הכנס השנתי העשירי מאי 2015Amen 285

הכנס השנתי העשירי של אמ”ן התקיים בהצלחה ב- 29.5.2015. הכנס היה הדובדבן בתומו של שבוע המודעות למחלת המיאלומה, שבוע בו עסקנו בטיפול במחלה ובמחקר אודותיה. במהלך שבוע המיאלומה שהסתיים בכנס השנתי, קיימנו גם כנס אחיות אודות הטיפול במיאלומה וצרכי החולים המטופלים על ידן, וכנס מדעי-קליני בו לקחו חלק חוקרים ורופאים בכירים מכל העולם. קיום יום זה בסמוך לכנס השנתי איפשר לחבר באופן מהותי בין המחקר למטופלים עצמם.

תודה לכל המשתתפים, לרופאים ולחוקרים שלקחו חלק ולמכון וייצמן שמארח אותנו בקביעות.

להמשך קריאה אודות הכנס השנתי, סיכומי הרצאות וצפייה בקטעי וידאו לחצו כאן.

 

הכנס השנתי התשיעי מאי 2014

הכנס השנתי התשיעי של אמ”ן התקיים בהצלחה רבה ב- 16.5.2014
במכון ווייצמן ברחובות.

תודתנו לכל המשתתפים, הרופאים, החוקרים, ואנשי הצוות הרפואי,
למכון וייצמן שמארח את הכנס בקביעות, לחברות התרופות,
למרצים, לעמיתים המתנדבים ולכל מי שאיפשר את קיום הכנס והצלחתו.

אירועי שנת העשור כבר מתחילים להתגבש.

להמשך קריאה ולצפייה בסרטונים ובתמונות לחצו כאן

 

 

הכנס השנתי השמיני, יוני 2013

ביום שישי ה 7.6.2013 ציינה עמותת אמ”ן שמונה שנים לייסודה בכנס השנתי השמיני של העמותה. כ 400 איש – חולים, בני משפחות ומלווים התכנסו על המדשאות המטופחות של מכון וייצמן למדע, שמארח את הכנס כבר שש שנים ברציפות. כמיטב המסורת בכנסים של אמ”ן, גם השנה השתתפו בכנס הרופאים, החוקרים ואנשי הצוותים הרפואיים והסיעודיים שעסוקים כל השנה בטיפול ובמחקר במיאלומה. היתה זו הזדמנות למפגש בלתי אמצעי ומקרב בין המטפלים למטופלים ובין החולים ובני המשפחה לבין עצמם.

השנה עמד הכנס בסימן התגייסות למאבק נוסף להכנסת תרופות לסל הבריאות ובסימן התנדבות להרחבת פעילות העמותה.
עמדות ההרשמה וההתרמה היו מאויישות במלואן במתנדבים מקרב החולים ובני המשפחה. בלטו בנוכחותם בני משפחת פרבר….להמשך קריאה ולצפייה בתמונות ובסרטונים מכנס חצו כאן.

הכנס השנתי השביעי,  יוני 2012

השנה זה ברור – הכנס השנתי של אמ”ן הפך למסורת.

כבר משעות הבוקר המוקדמות החברים מתחילים להתאסף, ההסעות מגיעות בזמן ועמם תושבי הצפון, ירושלים והדרום, תושבי המרכז מגיעים בכוחות עצמם. מדשאות מכון וויצמן מתמלאות בחבורות חבורות.  נפגשים, מחליפים חוויות ומתעדכנים בנעשה, מצטלמים ונהנים מכוס קפה טוב.

אפשר היה לחשוב שזה עוד כנס מחזור. אלא שכאן בין השאלות על הילדים, הנכדים והטיול האחרון לחו”ל, מתעניינים בהשתלת מח העצם, בהתמודדות עם הנוירופטיה,  בניסוי הקליני האחרון ובתופעות הלוואי של וולקייד לעומת רבלימיד….. להמשך קריאה ולצפייה בסרטים מהכנס

 

הכנס השנתי השישי,  יוני 2011

התקיים  בתאריך 03/06/2011 במכון וייצמן למדע, שאירח אותנו זו השנה הרביעית.  בכנס נכחו יותר מ-400 משתתפים ששמעו מגוון הרצאות בנושאים הקשורים במחלה, בחידושים בטיפול בה ובמחקרים חדשים שאנו תקווה כי יביאו בעתיד מרפא למחלה.

כמו בשנים האחרונות, גם השנה, עמותת אמ”ן ממשיכה במסורת של הענקת מילגת מחקר. הזוכה השנה היא ד”ר עירית אביבי, מהמרכז הרפואי רמב”ם בחיפה…להמשך קריאה ולצפייה בתמונות ובסרטונים מהכנס

 הכנס השנתי החמישי,  מאי 2010

המסורת נמשכת וגם השנה התקיים הכנס השנתי של אמ”ן במכון ויצמן למדע ברחובות. את הכנס פתח פרופ’ בני גייגר ממכון ויצמן וברך בחום את המשתתפים.

אחריו, עלה לברך פרופ’ עופר שפילברג, יו”ר האגוד הישראלי להמטולוגיה ועירויי דם, שחלק תשבחות לפעילות עמותת אמ”ן. לדבריו, העמותה היא מודל ודוגמא להתנהלות עמותת חולים היוצרת סינרגיה בין החולים לבין רופאי האיגוד בארץ ומעצימה את התוצאות לטובת החולים.  להמשך קריאה ולצפייה בתמונות ובסרטונים מהכנס

הכנס השנתי הרביעי,  מאי 2009

השנה, כמו בשנה קודמת, התקיים הכנס במכון ויצמן שברחובות והיה מעניין מאד, מאורגן היטב וחידש הרבה.

בעת ההתכנסות אפשר היה לראות איך מתגבשת ה”משפחה” – באו כ- 400 אנשים ממקומות שונים בארץ, חלקם בהסעות מאורגנות ע”י העמותה. כמו בני משפחה רחוקים שנפגשים לאיחוד משפחות או ליומולדת אחרי שלא התראו תקופה מסוימת והם שמחים לפגישה וממהרים לחלוק זה עם זה את מה שעברו מאז פגישתם האחרונה….. להמשך קריאה ולצפייה בתמונות ובסרטונים

הכנס השנתי השלישי, מאי 2008

מכון וייצמן, באמצעות פרופ’ בני גייגר דיקן הפקולטה לביולוגיה במכון,  הזמין אותנו, חברי אמ”ן, לערוך במכון את הכנס השנתי לציון 3 שנים להקמת העמותה.

כנס זה, שנערך בשעות אחה”צ והערב, היה המשך ישיר למפגש מקצועי-מדעי בין רופאים וחוקרים בנושא מיאלומה שהתקיים במכון באותו הבוקר.

המפגש הייחודי הזה  התממש בעקבות יוזמה והכנה יסודית וממושכת של עמותת אמ”ן. חבר אמ”ן, ד”ר בנצי כץ ראוי להוקרה על תרומתו המכרעת לקיום והצלחת מפגש זה. … להמשך קריאה 

הכנס השנתי השני,  שפיים 2007   

שנה לאחר הכנס הראשון ובאותו המקום בדיוק, התכנסנו שוב לחגוג שנה של פעילות משותפת, באירוע שכולנו עדים לתהליך בו הוא הופך להיות מסורת של העמותה.

כנס זה עמד בסימן האורחים שהגיעו אלינו מה – IMF, ארגון הגג הבינלאומי אליו אנו קשורים. כבר על גב ההזמנה לאירוע ניתן היה לראות את החזון של עמותת אמ”ן – הבית של כל חולי המיאלומה הנפוצה בישראל – חזון שמתגשם יום-יום .. להמשך קריאה 

הכנס השנתי הראשון, שפיים 2006

במרכזו של הכנס בשפיים הייתה הרצאתו של דר’ פלומבו שהגיע מאיטליה כדי להשתתף אתנו בכנס. הגעתו של דר’ פלומבו התאפשרה בזכות יזמתו ונדיבותו של שלמה שפרונס – עמית ותיק של העמותה.

המעבר בין דוכני הכיבוד לדוכני חברות התרופות כמו גם המפגש בין אנשים מוכרים יותר ומוכרים פחות הגבירה את החיכוך החיובי בין עמיתי אמ”ן ונדמה שנקלענו לאירוע משפחתי של משפחה מיוחדת במינה.

הנחייתו המופלאה של פרופ. אהרון פוליאק….. להמשך קריאה