טיפ חודשי

בחודש נובמבר האחרון, יצאנו ביוזמה חדשה בעמוד הבית של אמ”ן בפייסבוק.  טיפים של מתמודדים, החיים לצד המיאלומה

בעמוד זה, נרכז את כל הטיפים שעלו. יש לכם טיפ עבורנו? היכנסו לעמוד הפייסבוק ושלחו לנו בהודעה פרטית, רצוי עם תמונה ונשמח לשתף את החברים בעמוד שלנו. לינק לעמוד הפייסבוק לחצו כאן

הטיפ החודשי לחודש מרץ 2020:

צביקה זילברמן בן 52, נשוי + 4 מרחובות מתמודד עם המיאלומה מאז שאובחנה כמעט לפני 7 שנים. המסר הכי חשוב שהוא נר לרגליי: לקחת אחריות על ניהול המחלה. אני מרגיש הכי בריא, בין אם כשאני מבקר במקומות שאני אוהב, עם האנשים שאני אוהב, כמו גם לאחר שאני עונה לשיחה בקו התמיכה. יש אתגרים שנולדים מעת לעת, אבל שואב יכולת להתגבר, לאהוב, ליצור, לטייל. בזכות המעורבות באמ”ן זכיתי בחברים טובים להתייעץ ולשאוב כח, בנוסף למשפחה עוטפת.  למדתי לא לדחות את החלומות ובכל סוג של משבר אני כבר מתכנן את הטיול הבא.

הטיפ לחודש פברואר 2020:

יונה שטיינגוט בת 64, נשואה + 2 בנות נשואות ונכד מתוק. “כמו רבים מאתנו, גם אותי תפסה המיאלומה ללא כל הכנה מוקדמת לפני כשנה וחצי. אני מאמינה שאפשר לחיות עם מיאלומה נפוצה ואפילו לחייך… כשהמוטו שלי: “לבשו חיוך הוא תמיד באופנה”

הטיפ לחודש ינואר 2020:

אסנת וינגרטן נשואה + 3 . חולה במיאלומה מזה 6.5 שנים. מנהלת את הקבוצה הסגורה בפייס ׳חיים עם מיאלומה׳. “אני תמיד אומרת להביט בחצי הכוס המלאה והיה והיא ׳מתרוקנת׳, אזי העבירו לכוס קטנה יותר. הציבו מטרות המיטיבות עם נפשכם ולכו על זה. למדתי לשתף על מחלתי בידיעה שידע זה כח ובטחון”

הטיפ לחודש דצמבר 2019:

 עדי שי  בן 49, נשוי+ 3, מרצה, מאמן, רץ למרחקים ארוכים, מתמודד עם מיאלומה וחבר בוועד המנהל של אמ”ן. כשאובחנה בגופי המיאלומה בשנת 2015, הייתי משוכנע שהחזרה לשגרה היא המפתח לבריאותי והיא זו שתשיב לי חיי בחזרה, חזרתי להתקדם בקריירה, לרוץ (מרתונים ואף יותר), לבלות זמן איכות משפחתי ועדיין משהו היה חסר. כשנקרתה בפניי ההזדמנות לתרום מזמני במסגרת עמותת אמ”ן, למען קהילת המתמודדים עם מיאלומה- לא היססתי והצטרפתי, רוצו להתנדב- מצאו את הפורמט והדרך המתאימים לכם ביותר. הרווח כולו שלכם”.

הטיפ לחודש נובמבר 2019:

שלומית נורמן  יו”ר עמותת אמ”ן בת 57 נשואה + 3. כשאובחנה בגופי המיאלומה בשנת 2004, הטיפול שניתן לי בכלל לא עזר. החלטתי שאני אעזור לעצמי. אחפש ואמצא דרך. מאז אני מחפשת ומתנסה, ממשיכה לשלב בטיפול התרופתי מאמץ אישי לחיזוק הגוף והנפש שלי. מסע החיפוש כולל תזונה בריאה, צעדות יומיות בים, דיקור, רפלקסולוגיה, תרגול יוגה, דמיון מודרך וחשיבה חיובית.”