אובחנת לאחרונה?

אם מחלת המיאלומה נגעה לאחרונה בחייכם, או בחיי מישהו מהיקרים לכם, אתם ודאי מבולבלים מכל המונחים החדשים, מאפשרויות הטיפול השונות, ומהמציאות החדשה שנקלעתם אליה. יכול להיות שאתם נדרשים לקבל החלטות לגבי הטיפול ואינכם יודעים במה לבחור.

אם קראתם על המחלה, אתם ודאי שואלים את עצמכם – כיצד היא תשפיע על חייכם? את מי לשתף במציאות החדשה? איך לספר לילדים? ומה בכלל הזכויות שלכם?

אולי אתם רוצים לקבל חוות דעת נוספת ולא יודעים איך או לאן לפנות, יתכן שאתם חוששים לספר לרופא המטפל בכם שאתם מעוניינים להתייעץ עם רופא נוסף.

 הרבה שאלות מטרידות…. מציאות חדשה ולא פשוטה….

בעמותת אמ”ן תמצאו קהילה תוססת של אנשים המתמודדים עם מחלת המיאלומה: חולים, בני משפחות ומלווים. כאן תוכלו לקבל תמיכה, סיוע ומידע מפי אנשים שמבינים בדיוק את מה שעובר עליכם עכשיו – אנשים שהיו בדרך הזו לפניכם וישתפו אתכם ברצון מניסיונם ומחוויותיהם, אנשים שחיים עם המיאלומה ומתמודדים יום יום עם השאלות שעכשיו מציפות אתכם.

אתם מוזמנים למפגשי “חברים לדרך” שבהם יש הזדמנות לשאול, להכיר, לשמוע הרצאות ובעיקר – למצוא שותפים אמיתיים לדרך. תוכלו להגיע לכנסים שלנו, לשמוע הרצאות מפי טובי הרופאים והחוקרים על טיפולים חדשים, על מחקרים ומגמות בטיפול במיאלומה. למועדי המפגשים השונים ראו הרצאות וכנסים בדף הבית (בסרגל השמאלי).

תוכלו גם להתרשם מסיפוריהם מעוררי ההשראה של חברים לדרך המתמודדים עם המחלה.

בין המושגים החדשים שנחשפתם אליהם לאחרונה יש מילים כמו: השתלת מח עצם, נוגדנים חד-שבטיים, שרשרות קלות ועוד. מה זה בכלל, ואיך זה משפיע עלינו? במדור מידע רפואי באתר שלנו ובחוברת המידע למטופל תוכלו לקבל הסבר פשוט, מדויק וממצה על מחלת המיאלומה, הסוגים השונים, האבחון, הטיפול וההתמודדות עם תופעות הלוואי. המידע הוכן, נבדק ומתעדכן בשיתוף עם מיטב ההמטולוגים המטפלים במיאלומה והוא מכיל מידע חדשני ומעודכן. 

עצות, רעיונות וכל מה שאנחנו היינו רוצים שיספרו לנו בתחילת הדרך, תוכלו למצוא במדריך הדיגיטלי לחיים עם מיאלומה וגם בקבוצת הפייסבוק ‘חיים עם מיאלומה’ (קבוצה סגורה). 

עמותת אמ”ן מהווה בית חם לכל חולי המיאלומה בישראל, הוקמה ופועלת על ידי חולים ובני משפחה – לקידום עניינם של חולי המיאלומה בישראל. על חזון העמותה ומטרותיה ראו ב- מי אנחנו. בין שאר פעילויותינו, קיימנו ועודנו מקיימים מאבקי חולים להכללת תרופות וטיפולים חדשניים בסל הבריאות ונמשיך לעשות זאת ככל שיידרש.

אם טרם קיבלתם חוברת מידע למטופל וכרטיס למטופל צרו עמנו קשר ונשמח להעביר לכם את כל הנדרש.

ההצטרפות לעמותה אינה כרוכה בתשלום, אינה מחייבת ונשמרת בדיסקטיות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם העמותה ולהצטרף אלינו כי עמותה חזקה חשובה לכל אחד ואחת מאיתנו.

 

והעיקר,

הרבה בריאות ושמחת חיים!!! הצוות של אמ”ן